cover

Lezzetlerin Sırrı

Meşhur Kelleci Pala Ahmet ŞEHİRDEN UZAK LEZZET ŞÖLENİ
İzmir 'in Menderes İlçesine bağlı Oğlananası Mahallesinde bulunan Meşhur Kelleci Pala, sizi şehrin gürültüsünden ve kirliliğinden uzaklaştırır. Ailenizle veya arkadaşlarınızla gelebileceğiniz kafanızı dinleyebileceğiniz, enfes tatlarla tam bir lezzet şöleni yaşayabileceğiniz bir işletmedir.

İŞİN PÜF NOKTASI DOĞALLIK
Bulunduğumuz bölgeden kullandığımız ürünlerimiz, taş fırınımızda uzun süre pişirilir.
bunun içinde ağıza atıldığı an da dağılır. Bu kıvamı yakalayabilmemiz bizi meşhur eden
özelliklerimizden sadece birisidir. Siz masanıza ne isterseniz isteyin, biz masanıza doğallığı ve lezzetide ilave ediyoruz. Bir çok müdavimimizin olması da işte bu yüzden.

4 MEVSİM KEYİF
Burada keyfi bahar ve yaz aylarında yemyeşil çimler üzerinde, soğukta ve kış aylarında ise sobalı ve sıcacık kapalı ortamımızda yaşarsınız. Yani kısacası Meşhur Pala’nın keyfini 4 mevsim çıkarabilirsiniz.

Meşhur Kelleci Pala Ahmet

BENZERSİZ MENÜ
Menümüz kuzu kelle, kuzu tandır, kuzu kokoreç, köfte, kebab, steak çeşitleri, yöresel mezeler, salata, meyve ve tatlı çeşitlerinden oluşmaktadır. Yeşilliğimiz tamamen doğaldır ve kendi bahçemizde yetişir. Dilerseniz menümüzde ki bu enfes tatların yanında şarap, rakı veya bira gibi alkolleri de alabilirsiniz.

ÇOCUKLARI UNUTMADIK
Siz de onlarda buradan daha fazla keyif alın diye bahçemiz içinde onlar için park alanı inşa ettik. Bizi bilen biliyor ama her yeni tanıştığımız konuğumuz işimizi iyi şekilde yaptığımızı söylüyor. Bu da bizi işimize daha çok bağlıyor.

Görüşmek Dileğiyle.

Biz Büyük Bir Aileyiz
Yıllardır siz değerli misafirlerimize enfes lezzetlerle hizmet vermekten onur duyuyoruz. Meşhur Kelleci Pala siz değerli misafirleriyle birlikte kocaman bir aileye sahip oldu. Ve bu aile umuyoruzki daha uzun yıllar ayrılmaz bir bütün olarak kalacaktır.
Lezzetlerin Sırrı
İletişim Bilgileri
İletişim